Referanslar

   Öğrenci referansları:

 • Kadir hoca’ yı internetten buldum, mesleğinin hakkıyla yapıyor. Seviyeme ve yaşıma göre ders veriyor. Kadir hocadan ders alan birisi olarak asla öğrenmeye olan güvenimi kaybetmeyeceğimi düşünüyorum.
  Sanırım öğretmek böyle bir şey.

    Genel İngilizce
    Kadir E. / Fabrikatör


 • Ben Toefl ve Ielts dersi aldım. Kadir hoca sayesinde kısa sürede almam gereken nottan fazlasını aldım. Dersin nasıl geçtiğini asla fark etmedim. Dersin nasıl işlemesi gerektiğine fazlasıyla hakim ve zorlanılan konuların üstünde örneklerle duruyor. Kesinlikle hiç düşünmeden öneririm.

  IELTS / TOEFL
  Melis N. / Öğrenci


 • Kadir hoca; kişinin eksik olduğu kısımları tespit edip o yönde yoğunlaşarak gereksiz bilgilerle yormadan ihtiyacınız olan bilgileri öğrenmeye alıştıracak şekilde, yıldırmadan eğitim vermektedir. Bilmediğim kelime veya cümlelerde verdiği örnekler bir kaç gün hafızamda kalıyor. Tonlamayı çok iyi ayarlıyor. Bir kaç saat sıkılmadan dinleyebilirim. En çok takdir ettiğim yönü, tam öğrenemediğim veya motivasyonumun bozulduğu durumda motive edici şekilde kolaydan zora doğru yükselterek sürükleyici şekilde bağlamasıdır. Uzun saatler harcayarak başka kurumlarda öğrenemediğiniz bilgileri Kadir hocadan daha az zamanda öğrenebilirsiniz.

    Genel İngilizce
    Murat E. / Tekniker


 • Defalarca dil okullarına kayıt yaptırıp defalarca bir yol alamayan birisi olarak kesinlikle Kadir Hocayı tercih etmenizi tavsiye ederim.

     Genel İngilizce
     Kadir E. / Mühendis


 • İngilizceyi sevdiren hocam. Derslerini keyifle dinledim.

     Genel İngilizce
     Murat T. / Öğrenci


 • Selamlar. Kadir Hoca ile 30 saatten fazla ders yaptık. Kendimdeki ilerlemeyi görmeden yorum yazmak istemedim. Bugüne kadar aldığım dil eğitimlerinden farklı bir ders alıyorum. Aslında o kadar keyifli geçiyor ki derste olduğumu bile anlamıyorum. Özellikle son zamanlardaki derslerde sürekli konuşmak istiyorum. Hata yapmaktan korkma durumum epey azaldı. Özgüvenimdeki ilerleyişin farkındayım. Öyle saatler ayırıp kelimeler ezberleyip sonra unutacağınız bir yöntemi yok hocanın. Söylediklerini uyguladığınızda farkında olmadan ve zorlanmadan keyifle öğrendiğinizi fark ediyorsunuz. Kadir Hoca tecrübesi sayesinde sizi derste cesaretlendirirken arada minik düzeltmeleri de yaparak hem öğretiyor hem hevesinizi artırıyor, bu beni çok motive ediyor. Ben genel İngilizce olarak ders almaya başladım, şimdi rotayı hafiften IELTS’e hazırlık olarak doğru çeviriyoruz. Dil ezberlemek değil öğrenmek istiyorsanız kesinlikle Kadir Hoca ile çalışmanızı tavsiye ederim. Buradan da kendisine teşekkürlerimi sunuyorum. (04.06.2022)

      Genel İngilizce
      Şevin T. / Bilgisayar Mühendisi


 • Kadir hoca eksikliklerinizi ve gelisime ihtiyac duydugunuz yonleri belirleyerek onlarin uzerine yogunlasiyor. Sinirsiz kaynak, guler yuzu ve prof. yaklasimi ile ingilizce ogrenmeyi keyifli hale getiriyor. kendine her sey icin tekrar tesekkur ederim. (02.03.2022)

          Speaking Skills
          Gamze T. / Mühendis 


 • Thank you 🙏 you are the best teacher.. It was a great lesson.

      IELTS Hazırlık
      Özge M. / Öğrenci


 • Kadir Hoca birinin referansı aracılığıyla tanıştım. A1 seviyesinden başka bir kişiden eğitim almıştım. Şuan ise Kadir Hoca ile 20. dersimizi bitirdik ve ilerlememi kendim inanılmaz derecede hissediyorum. Kendisi bir arkadaş gibi sıcak kanlı birisi. Yaklaşımı derslerde kendimi rahat hissetmemi sağlıyor. Ders esnasında yanlış bir şey söylerim diye kasılmıyorum. Kullandığı metot çok bilimsel. Konular çok çeşitli ve ilgi çekici. Bir sonraki dersi iple çekiyorum. Bana kattıkları için kendisine çok teşekkür ederim.

   Genel İngilizce    
   Çınar Alp K. / Girişimci


 • Kadir hocayı googleda araştırıp buldum. İngilizce dersini alışılmışın dışında hikayelerle öğretip kelimeleri hafızada daha kalıcı şekilde kaldığını ve normal dersler gibi değil de daha eğlenceli bir şekilde hem kelime haznemi hem de konuşma becerilerimi geliştirdi. Sıfırdan İngilizce öğrenmeye başlayan biri olarak şu an hem konuşulanları anlıyor hem de kelimeleri duyunca yabancı kalmıyorum. Herkese tavsiye ederim.

     Genel İngilizce
     Nuran Ş.  / Banka Çalışanı


 • Çok motive edici bir hoca. 1 ay oldu derse başladığım ve baya ilerleme gösterdim. Sıfırdan İngilizce öğrenmek isteyenler yada hazırlık okusa bile İngilizcesinin yeterli olmadığını düşünenler kesinlikle Kadir Hocayla derse başlamalı..  (04.02.2021)

    Genel İngilizce 
    Serra K. / Üniversite Öğrencisi


 • Yıllardır İngilizce öğrenmeye çalışan biriyim. Kadir Hoca sayesinde bu konuda farkındalığım arttı. En kısa sürede rahat bir şekilde İngilizce konuşup yazmak istiyorum. Aldığım bu dersler sayesinde daha kolay pratik kazanacağımı düşünüyorum. (12.01.2021)

   Genel İngilizce
    İlker A. / Yönetici – Özel S.


 • Kadir Hocayla çalışmaya başladıktan sonra özellikle tercih ettiği yöntem dolayısıyla İngilizceye bakış açım tamamen değişti. Kesinlikle çok farklı ve etkileyici bir yöntemi var. Aynı zamanda çok kibar ve iyi bir insan. Kısa bir sürede kendinizdeki farkı hissediyorsunuz. Ezberlediğiniz değil bilinçaltınıza işleyen kelime haznesi ister istemez sizi konuşmaya itiyor bu da uyguladığı yöntemin en önemli noktalarından biri. Dil öğrenme konusunda bana kazandırmış olduğu bakış açısı için aynı zamanda ders içerisindeki ilgi ve alakası için kendisine teşekkür ediyorum. Gerçek anlamda dil öğrenmek isteyen herkesin mutlaka tanışmasını tavsiye ediyorum. (10.09.2020)

  Genel İngilizce
  Ali Nazım D. / Elektrik Mühendisi


 • Kadir Hocanın hem tekniğinden hem de ilgi ve alakasından çok memnun kaldım. Gönül Rahatlığı ile tavsiyede buluna bilirim 4. dersi bitirdik ve bu kısa sürede bir çok değişiklik olduğunu fark ettim tüm arkadaşlara tavsiye ederim. (06.05.2020)

      Genel İngilizce

      Bülent K. / Denksoft.co


 • Çok kibar ve pozitif birisi. Eksik olduğunuz yerleri değerlendirerek bir çalışma programı sunuyor. kesinlikle tavsiye ederim 👍🏾

      Speaking / Genel İngilizce

      Gamze T. / Gıda Mühendisi


 • Kadir Hocayla derslere başlayalı çok kısa bir zaman oldu ve bu süre içerisinde şunu fark ettim gerçekten alanına çok hakim biri. Şuana kadar öğrendiğiniz ezberlediğiniz gereksiz gramer bilgilerini unutun çünkü kullandığı yöntem gayet anlaşılır ve Eminim ki ilerleyen dönemlerde yıllarca aşamadığım İngilizce sorununu Kadir hocayla aşacağım çünkü kendisi çok kibar ve donanımlı biri kesinlikle tavsiye ederim 👍👍

      Genel İngilizce

     Derya D. / Mağaza S.


 • Kadir Hoca, özellikle edinme yöntemi ile ezberden kurtulup etkileşim ile dersi eğlenceli ve yüksek kazanımlı hale getiriyor, herkese tavsiye ederim.

       Speaking / Genel İngilizce

      Alper K. / Makine Mühendisi 


 • Kadir hocadan çok memnunum. Anlatımı ilgisi ve sorulan sorulara karşı cevabı herşeyi çok güzel 🙂 başlangıç yolumuzda güzel ilerliyoruz.

     Genel İngilizce

     Beycan A. / Turizm 


 • Oğlum Ahmet 9 yaşında ve devlet okuluna gidiyor. Yabancı dil eğitimi için okulun yeterli olmadığını fark ettik. Bu konuda eğitim için çok araştırma yaptım ve sonunda çocuğumu yabancı dil kursuna göndermeye karar verdim ama maalesef çocuğum yabancı dil kursunda çeşitli gerekçelerle uyum sağlayamadı. Biz de araştırmalarımız sonucu Kadir hocayla tanıştık. Yıl boyunca oğlum evde özel ders aldı ve Kadir hocadan son derece memnun kaldık. Güvenilir biri olması, güler yüzlü ve alanına hakim olması ve emekleri için teşekkürler. 

     Cambridge Kid’s Box, 2/3 English

     Zülfü K. / Memur


 • Kadir hoca ile kısa zamanda çok iyi yol ilerledik. Kullandığı sistem Natural Approach (doğal yaklaşım) metodu dil öğrenmek için en faydalı yöntem. Teoriler ve ezberler ile kafanız karışmıyor ve yorulmuyorsunuz. Ayrıca kadir hoca çok kibar birisi, birlikte çalışmaktan çok keyif alıyorum. Kendisine çok teşekkürlerimi sunuyorum …

     Genel İngilizce & Erasmus Sınavı

     Alkım A.  / Makina Mühendisi


 • Great lesson as always – I feel my pronounciation is coming along, but I still have difficulty with ‘ı’ when used successively in long words (for example, ‘Şaşırmıştır’). I particularly enjoyed studying the poem.

       Yabancılara Türkçe        

       Lawrence B. / Istructor


 • Kadir Bey Alanına Çok Hakim Bir Öğretmen İngilizceyi Doğal yaklaşım sistemine göre öğretiyor çok Faydası oldu Kendisine Çok Teşekkürlerimi Sunuyorum

       Genel İngilizce

       Ömer Ç. / IT Specialist


 • Son derece mükkemmel sıfırdan veya ileri düzey öğretecek biri varsa oda kadir hocadır!

    Genel İngilizce

    Muzaffer A. / Data Analisti


 • YDS ve YOK dil sınav hazırlanmasında bana yardımları için çok teşekkür ederim.

        YDS ve YÖKDİL Hazırlık

        Dr. Necdet A. (Aymed Medical Teknoloji)


 • Kadir Hoca, ingilizceyi Natural Approach ( Doğal Yaklaşım) sistemi ile öğretiyor.Bu sistem yabancı dil öğrenme içi en iyi sistem bence. Sizi gramer bilgilerine boğmadan, teoriler ve gereksiz ezber sistemleriyle canınızı sıkmadan derslerini işliyor. Derste başrol sizsiniz. Dersi kendi anlatıp sonra “ders bitti” demiyor. Zaten kısa sürede kendinizdeki gelişimi görüyorsunuz. Ayrıca çok kibar biri ve öğretme yeteneği çok iyi. İngilizceyi öğrenmek istiyorsanız, dili anlayarak, anlamlandırarak öğrenmek istiyorsanız Kadir hoca sizin için en iyi seçenek.

     Genel İngilizce

     Uğur C., Sigorta Danışmanı


 • Derslere inanılmaz hazırlıklı gelen bir hoca. Çok ilgili ve motive edici bir ders anlatımı var. İngilizce konusunda aklımda olumsuz ön yargılar vardı ama Kadir hocanın ders anlatımı ve ilgisiyle çok hızlı ilerledim. Teşekkürler hocam.

     Genel İngilizce

      Tahir D., Yazılım Eğitmeni


 • Alanına hakim bir öğretmen ve öğrencisiyle ilgili. Tavsiye ederim. 

     Genel İngilizce

     Zeki G. , Dans Eğitmeni


 • Yüksek Lisans Tezi: “An Althusserian study: Ideological State Apparatuses and George Orwell’s Nineteen Eighty-Four and Oya Baydar’s The General of the Garbage Dump” (Yüksek Lisans Tez no: 384054)


 • YDS & YÖKDİL Hazırlık için Telegram Kanalıma buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.