HAKKINDA

İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ

Kadir K. 34 yaşında. Tam bursu olarak Beykent Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümünü ve sonrasında Çanakkale 18 Mart Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Tezli Yüksek Lisans Programını tamamladı. Ayrıca İngilizce Öğretmenliği pedagojik formasyon sertifikası ve Oxford Teacher Training Programme on Extensive Reading sertifikalarını aldı. İngilizce eğitiminde ezberleri bozan ve amaca etkili çözümler üreten Doğal Yaklaşım (Natural Approach) üzerine çalışmalar yaptı. Bu bağlamda Dr. Stephen Krashen’ın seminerleri de dâhil olmak üzere onlarca yurtiçi ve yurtdışı EFL / ESL seminerlerine katıldı, alanıyla ilgili birçok araştırma yazıları kaleme aldı. Amerika San Antonio’yada Advanced Language Proficiency Skills kursunu tamamladı.

On yılı aşkın süren bu süre içinde farklı yaş aralıklarında ve dil seviyelerinde birçok öğrenciye öğretmenlik ve dil danışmanlığı yaptı, öğrencilerine özel dil gelişim programları dahilinde özel dersler verdi. Halihazırda kurucularından olduğu Yabancı Dil Kursunda İngilizce Eğitim Danışmanı olarak çalışan Kadir hoca eğitim hayatına da Yıldız Teknik Üniversitesi, Eğitim Programları ve Öğretim doktora programı öğrencisi olarak devam etmektedir.

Siz de başarıya ulaşmakta kararlıysanız programınıza dair içeriği ve detayları görüşmek üzere sunum randevusu talep ediniz. Ulaşmayı hedeflediğiniz dil amaçlarınıza birlikte emin adımlarla ilerleyelim. Aşağıda linkini paylaştığım seviye belirleme sınavını çözebilir ve sonucu için iletişime geçebilirsiniz. Aklınıza takılan tüm sorular için formu doldurabilir veya doğrudan arayabilirsiniz.

Saygılarımla…


  • An Althusserian study: Ideological State Apparatuses and George Orwell’s Nineteen Eighty-Four and Oya Baydar’s The General of the Garbage Dump(Yüksek Lisans Tez no: 384054)

birebir ingilizce özel ders kartal, online ingilizce özel ders