İngilizce Özel Ders Kartal

ingilizce özel ders kartal

Örgün eğitimle İngilizce sorunu aşamayan bir çok insan İngilizce özel ders alarak bu bu engeli aşmak istiyor. Bir engel olarak nitelendirdim zira aslında çok keyifli bir şey olan yabancı dil ülkemizde bir zorunluluk olmuş durumda. Maalesef ama işe girebilme adına İngilizce yeterliliği zorunlu olmuş durumda. Diğer taraftan CV sini kuvvetlendirmek amacıyla da İngilizce eğitimi alanlar da mevcut. Ya da sadece “bir dil bir insan, iki dil iki insan” anlayışı içinde daha geniş anlamda sevdiği için İngilizce öğrenmek veya İngilizcesini geliştirmek isteyenler de var.

O veya bu gerekçe olsun fark etmez. Önemli olan İngilizcede belirli bir standardın üzerinde yeterliliğe sahip olabilmek. En azından karşı tarafın yazılı veya sözel olarak ifade ettiklerini doğru anlayabilmek ve onlara doğru bir şekilde cevap verebilmek. Bu günü kurtarabilme adına gerekli olan seviye. Pratik manada en azından olması gereken İngilizce seviyesi bu şekilde.

İngilizce Bilmenin Pozitif Etkisi

Deneyimlerle sabittir ki, ülkemizde İngilizce bilen bireyler özellikle çalıştıkları ortamlarda yabancı insanlarla iletişim de söz konusu ise, daha değerli bireylerdir. Onları diğer çalışanlardan ayıran ise İngilizceye olan daha fazla olan hakimiyetleri. Bu anlamda danışılan kişi, aranan kişi olmanın güzel bir tarafı var.

Yabancılarla etkileşime geçebilmek, yabancı bir çok kaynaktan beslenebilmek. Örneğin yabancı bültenleri okuyabilmek. Bunun haricinde film ve dizileri altyazısız ve orijinal haliyle izleyebilmek bile başlı başına İngilizce öğrenmenize gerekçe olabilir.

Diğer taraftan İngilizce bilmemek ise öneminizi doğrudan azaltan bir konu olabiliyor. Örneğin, iyi bir konumda çalışmanıza rağmen bir çok kişinin katıldığı yabancıların da olduğu ortamlar da öneminizin doğrudan azalması. Aracı için başka insanlara ihtiyaç duyulması vb. durumlar. Maalesef ki ülkemizde bir çok yönetici bu sorunu yaşamakta. Bunların bazıları bununla yetinmekte olsa da bir çoğu ise bunu bir sorun olarak görmekte ve aşabilmek için imkanlar aramaktalar.

Online İngilizce Özel Dersler

online ingilizce özel ders kartal

Online dersler etki anlamında kendini kanıtladı. Dünya çapında bir çok web sitesi ve binlerce insanın artık online olarak işlerini görmeleri ve eğitimlerini de online olarak almaları bunun bir göstergesi.

Eskiden yabancı dil kurslarına gidebilmek için veya yüz yüze ders almak için yeterli zamanı olmayan bir çok kişi, artık evinin rahatlığında ve online eğitimin sunduğu esnek çalışma saatleri sayesinde daha rahat bir şekilde İngilizce eğitimi alabiliyor. Artık İngilizce daha kolay. Bireye düşen ise düzenli bir şekilde çalışmalarına devam edebilmesi. Zaten doğru yöntem olunca sonuçsuz kalmak imkansız hale geliyor. İngilizce serüveniniz de sizlere başarılar dilerim. Bilgi ve özel dersler için iletişime beklerim.

Kadir hoca / İngilizce Eğitmeni


ingilizce özel ders kartal, ingilizce özel ders uğurmumcu, online ingilizce özel ders