ONLINE İNGİLİZCE

 • Online İngilizce dersleri: Genel İngilizce, TOEFL, IELTS, PTE Akademik, SAT, PET, KET, YDS Hazırlık, YÖKDİL, YDT & LGS Hazırlık.
 • Birebir veya grup derslerimi Zoom platformu üzerinden sağlamaktayım.
 • Esnek bir programla evinizin rahatlığında İngilizce öğrenin.
 • Neden Kadir hoca?

Pandemi süreci sonrası derslerimi sadece online olarak vermekteyim. Kullandığım online eğitim platformu öğretmene ve öğrenciyle etkin ve pratik bir ara yüz sunuyor. Birebir derslerde öğrenci dersin merkezinde olduğu için derslerden maksimum faydayı görmüş oluyor. Öğretmen eğitimini sunabileceği bir çok imkana kavuşuyor ve öğrenci evinin rahatlığında ekranından dersini etkin bir şekilde takip edebiliyor.

Bir İngilizce öğretmeni olarak, online derslerim sürecinde işlenen materyaller üzerinde öğrencilerimle paylaştığım önemli notları ders sonrasında öğrencilerime ekran görüntüleri olarak gönderiyorum. Böylece öğrenci dersin takibini yaparken not tutmak zorunda kalmıyor ve sonrasında kendi not defterine ilgili çalışmaları kolay bir şekilde geçirebiliyor. Bu şekilde ders daha etkin geçerken, öğrenilen bilginin kalıcılığı da artmış oluyor. Grup derslerimde de bu etkinin minimize olmaması adına azami 6 öğrenciyle derslerimi işliyorum.

İngilizce edinimi doğru ders aktivitelerinin düzen içinde yapılmasıyla alakalı olan bir konu. Bu anlamda motivasyon çok önemli bir nokta. Özellikle yetişkinler için online İngilizce derslerin de yüz yüze dersler gibi etkili ve başarılı olduğunu temin edebilirim. Online olmasının verdiği diğer avantajlar da (esnek zamanlar vb.) göz önünde bulundurulduğunda bir çok açıdan daha da başarılı dersler sunulabiliyor.


Özel Derslerde Süreç Nasıl İlerliyor?

İletişime geçilmesi sonrası tanıtım sunumu için randevu oluşturulur. Randevu vakti, WhatsApp (veya Telegram, e-mail) üzerinden sağlanan linkle online sunum gerçekleşir. Alınacak özel derse ilişkin her türlü detay bu tanıtım sunumunda öğrenciye aktarılır, akla takılan sorular görüşülür. Karşılıklı uygunluk baz alınarak ilerleme programı çıkarılır ve program İngilizce özel ders süreci belirlenen seviyeler yakalana kadar devam eder.

Size özel bir program eşliğinde, İngilizce ediniminize emin adımlarla ilerlemek için siz de iletişime geçin.

Online İngilizce Grup Dersleri

online ingilizce grup dersleri
 • Online bire bir derslerim yanı sıra farklı seviye ve amaçlarda online grup dersleri de sunmaktayım. Bu derslerde grupların homojen olması için ders öncesinde Seviye Tespit Sınavı yapılmakta ve zamansal uygunluğa göre planlama yapmaktayım. Derslerin etkinliğini arttırmak amacıyla grup derslerimi 2-6 öğrenciyle sınırlı tutuyorum.
 • A1 Grup dersleri haftada 3 gün, 1’er ders saati olmak üzere, 4 haftada toplam 12 ders saati üzerinden planlanlıdır.
 • A2 Grup dersi haftada 2 gün, 1’er ders saati olmak üzere, 6 haftada toplam 12 ders saati üzerinden planlıdır.
 • – Bir grup dersi ~50 dk olup, Zoom üzerinden canlı olarak icra ediliyor.
 • – Ders notları, video ve diğer ders kaynakları Google Drive üzerinden paylaşıyorum.

Kendi grubunuz haricinde bireysel anlamda mevcut gruplara da katılım sağlayabilirsiniz.


İngilizce Online dersler:

 • Ders Yeri: Online ( Tercihen Zoom Platformu)
 • Birim Ders Süresi: (~50 dk.)
 • İhtiyaç durumunda fatura verilebilir. 
 • Yaklaşık 15 dk. süren tanışma ve içerik tanıtımı (ücretsizdir) için randevu talep ediniz.

Detaylı bilgi için iletişime geçin.

Kadir hoca


Ders notlarını öğrencilerime görsel olarak aktarıyorum: